Џејда Пинкет

(Видео) Џејда не му зборува на Вил Смит по шлаканицата на Крис Рок, ново видео од скандалот на „Оскарите“

Фановите се збунети од реакцијата на сопругата на Вил Смит, Џејда Пинкет-Смит, кога тој му удри шамар на водителот Крис Рок. Медиумите го пренесоа новото …

(Видео) Џејда не му зборува на Вил Смит по шлаканицата на Крис Рок, ново видео од скандалот на „Оскарите“ Прочитај повеќе »

Тупак е убиен пред 25 години во пресметка на банди, теориите на заговор дека сè уште е жив постојат и денес

Славниот американски рапер, Тупак Шакур, починал на 13 септември 1996 година, откако бил застрелал во Лас Вегас. Многумина, до ден денес, не веруваат дека раперот …

Тупак е убиен пред 25 години во пресметка на банди, теориите на заговор дека сè уште е жив постојат и денес Прочитај повеќе »

Scroll to Top