(Фото) Лабунски во љубов со Џејлана, пејачот добива вознемирувачки пораки заради новата девојка

Младиот пејач Адам Лабунски има нова девојка. Тој веќе некое време е во љубов со Џејлана Дачиќ. Но откако објави фотографија со девојката доби многу пораки и …

(Фото) Лабунски во љубов со Џејлана, пејачот добива вознемирувачки пораки заради новата девојка Прочитај повеќе »