Тајно се ожени братот на Кејт Мидлтон

Братот на војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, Џејмс (34), се ожени во саботата со неговата девојка Ализ Тевант. Тие се венчаа во селото Бормес лес …

Тајно се ожени братот на Кејт Мидлтон Прочитај повеќе »