Џејмс

Европа ја чека најстудениот крај на октомври во последните 100 години

Европа ќе биде закована во леден бран на крајот на овој месец. Метеоролозите предвидуваат и до 10 сантиметри снег на планините во Шкотска, а не …

Европа ја чека најстудениот крај на октомври во последните 100 години Прочитај повеќе »

Глумицата проговори за секс сцените во „50 нијанси ослободени“

Дакота Џонсон и Џејмс Дорнан снимија три заеднички филма во сагата „50 нијанси…“, но тврдат дека секс сцените им се се уште непријатни. Ѕвездата на …

Глумицата проговори за секс сцените во „50 нијанси ослободени“ Прочитај повеќе »

Џејмс Франко обвинет за сексуално малтретирање

Добитникот на „Златен глобус“ за најдобар актер во филмот „Disaster Artist“, Џејмс Франко, се соочува со обвинение од страна на неколку жени кои го посочија …

Џејмс Франко обвинет за сексуално малтретирање Прочитај повеќе »

Џејмс Нортон со највисок коефициент да биде Џејмс Бонд

Откако блесна во новата драма на Би-би-си, McMafia, актерот Џејмс Нортон (32) преку ноќ во обложувачниците стана главен фаворит за наследник на Даниел Крег во …

Џејмс Нортон со највисок коефициент да биде Џејмс Бонд Прочитај повеќе »

Почина една од најубавите девојки на Џејмс Бонд

Германската актерка Карин Дор, која е најпозната по улогата во филот „Живееш само двапати“, во кој играше со Шон Конери, почина на 80-годишна возраст. За …

Почина една од најубавите девојки на Џејмс Бонд Прочитај повеќе »

Новиот Џејмс Бонд ќе се снима на Балканот – Еве во која земја!

И во ова продолжение на тајниот агент ќе го глуми Даниел Крејг, а снимањето би требало да почне на крајот на годината. Новиот дел на …

Новиот Џејмс Бонд ќе се снима на Балканот – Еве во која земја! Прочитај повеќе »

Scroll to Top