Хауард Стерн излезе од дома по две години страв од короната

Водителот Хауард Стерн излезе од дома по две години страв од короната. Бил излезен на вечера со сопругата Бет, а друштво им правеле Џенифер Анистон, …

Хауард Стерн излезе од дома по две години страв од короната Прочитај повеќе »