Џек Николсон

Џек Николсон по година дена се појави во јавност, навиваше на трибините за Лејкерси

Американскиот глумец по година дена е виден во јавноста. Тој се појави на натпреварот на Лос Анџелес Лејкерс во Лос Анџелес. Николсон натпреварот го следеше …

Џек Николсон по година дена се појави во јавност, навиваше на трибините за Лејкерси Прочитај повеќе »

Џек Николсон запустен до непрепознатливост, актерот се појави во јавноста после година и пол

По 18 месеци непојавување во јавноста, холивудскиот актер Џек Николсон конечно е виден на балконот на неговиот имот во Беверли Хилс. Неговата состојба со месеци …

Џек Николсон запустен до непрепознатливост, актерот се појави во јавноста после година и пол Прочитај повеќе »

Спиеле и со 80 жени во еден месец, холивудски актери, пејачи и спортисти кои признаа дека се зависни од секс

Некои од познатите холивудски ѕвезди и пејачи не кријат дека се зависни од секс. Меѓу нив се Чарли Шин, Мајкл Даглас, Роби Вилијамс, Џек Никлсон …

Спиеле и со 80 жени во еден месец, холивудски актери, пејачи и спортисти кои признаа дека се зависни од секс Прочитај повеќе »

Scroll to Top