џек сет

(Видео) Дрејк доби џиновски розов градник на сцена со порака од неговиот татко

Иако не е невообичаено обожавателите да фрлаат градници на музичарите на сцената, раперот Дрејк доби џиновски розев градник, отприлика голем колку самиот рапер. „Ве ценам …

(Видео) Дрејк доби џиновски розов градник на сцена со порака од неговиот татко Прочитај повеќе »

Брус Вилис пред да стане актер, бил службеник во нуклеарна централа и свирел на усна хармоника во бенд

Американскиот актер Брус Вилис денеска наполни 68 години. На актерот му беше дијагностицирана фронтотемпорална деменција, најчестиот облик на деменција со ран почеток. Новата дијагноза ја …

Брус Вилис пред да стане актер, бил службеник во нуклеарна централа и свирел на усна хармоника во бенд Прочитај повеќе »

Scroll to Top