(Видео) Почина бебето Џексон кое се роди без половина череп

По пет години почина Џексон Буел, бебето кое се роди со половина мозок, пренесуваат британските медиуми. Неговите родители Брендон и Британија Буел иако уште на …

(Видео) Почина бебето Џексон кое се роди без половина череп Прочитај повеќе »