Џексон

Ќерката на Мајкл Џексон одбива да се депилира

Парис Џексон, ќерката на кралот на поп-музиката Мајкл Џексон, се појави на престижниот настан „Мелбурн куп“ и предизвика големо внимание. Таа дојде во Австралија на …

Ќерката на Мајкл Џексон одбива да се депилира Прочитај повеќе »

Ќерката на Мајкл Џексон се соблече топлес

Младата Парис Џексон (19), ќерка на покојниот Мајкл Џексон, повторно направи хаос на „Инстаграм“ објавувајќи две голи селфиња. Парис, која е голем заговорник на слободната …

Ќерката на Мајкл Џексон се соблече топлес Прочитај повеќе »

Објавени завршните белешки за Мајкл Џексон – Разоткриена заверата на Илуминатите

Мајкл Џексон во последните недели од својот живот, ги имна живеејќи во страв дека илуминатската музичка индустрија ќе го убие, според белешките кои се напишани …

Објавени завршните белешки за Мајкл Џексон – Разоткриена заверата на Илуминатите Прочитај повеќе »

Scroll to Top