(Фото) Американка го проголтала вереничкиот прстен додека спиела

Американката Џена Еванс од Сан Диего, додека спиела го проголтала својот дијамантски свршенички прстен од 2,4 карати. Таа сонувала дека со нејзиниот вереник Боби биле …

(Фото) Американка го проголтала вереничкиот прстен додека спиела Прочитај повеќе »