Џенифер Гаван

Згодни чуварки се осудени затоа што имале секс со затвореници

Велика Британија ја тресе голем секс скандал. Во познатиот затвор ХМП Бервин, кој се наоѓа во Рексам, Северен Велс, четири затворски чуварки имале секс со …

Згодни чуварки се осудени затоа што имале секс со затвореници Прочитај повеќе »

Три полицајки се уапсени и затворени откога ги фатиле како имаат секс со затвореници

Џенифер Гаван (27), Ајшеа Ган (27) и Емили Вотсон (26) се уапсени затоа што имале секс со затвореници во најголемиот затвор Бервин во Британија. Биле …

Три полицајки се уапсени и затворени откога ги фатиле како имаат секс со затвореници Прочитај повеќе »

Scroll to Top