Џенифер Гејтс

Бил Гејтс стана дедо, се породи ќерка му Џенифер

Американскиот милијадер и основач на „Мајкрософт“, Бил Гејтс стана дедо. Неговата ќерка Џенифер Гејтс објави дека добила ќерка. „Ви испраќаме љубов од нашето здраво, мало …

Бил Гејтс стана дедо, се породи ќерка му Џенифер Прочитај повеќе »

Бил Гејтс ќе стане дедо, ќерка му Џенифер со сопругот го чекаат првото дете

Еден од најбогатите луѓе на светот Бил Гејтс ќе стане дедо. Ќерка му Џенифер го чекаат првото дете со сопругот Најел Насар. Сподели и заедничка …

Бил Гејтс ќе стане дедо, ќерка му Џенифер со сопругот го чекаат првото дете Прочитај повеќе »

(Фото) Ќерката на Бил Гејтс се вери со милионер од Египет

Ќерката на еден од најбогатите луѓе на планетава Бил Гејтс, Џенифер, се вери со нејзиното долгогодишно момче и милионер од Египет Најџел Насар. Двајцата ја …

(Фото) Ќерката на Бил Гејтс се вери со милионер од Египет Прочитај повеќе »

Scroll to Top