Џенифер Греј

Џенифер Греј: Бев верена со Џони Деп и Метју Бродерик во исто време

Ѕвездата од филмската класика „Валкан танц“, Џенифер Греј во исто време била верена со нејзиниот партнер Метју Бродерик и Џони Деп. Таа на прашање од …

Џенифер Греј: Бев верена со Џони Деп и Метју Бродерик во исто време Прочитај повеќе »

(Фото) По 19 години брак, се разведува ѕвездата на „Валканиот танц“

Глумицата Џенифер Греј (60), најпозната по улогата на Бејби во филмот „Валканиот танц“, се разведува од сопругот Кларк Грег по 19 години брак. Тие ја …

(Фото) По 19 години брак, се разведува ѕвездата на „Валканиот танц“ Прочитај повеќе »

Патрик Свејзи одбил да сними продолжение на „Валканиот танц“

Актерот Патрик Свeјзи одбил околу 5,5 милиони евра за да сними продолжение на еден од најголемите филмски хитови од осумдесетите и деведесетите години, „Валканиот танц“. …

Патрик Свејзи одбил да сними продолжение на „Валканиот танц“ Прочитај повеќе »

(Видео) Се обидоа да оживеат сцена со Свејзи и Греј од „Валкан танц“

Очув заедно со неговата ќерка додека го гледале филмот „Валкан танц“ со Патрик Свејзи и Џенифер Греј, се обиделе да ја повторат сцената во која …

(Видео) Се обидоа да оживеат сцена со Свејзи и Греј од „Валкан танц“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top