Џесика Бил

Џастин Тиберлејк и Џесика Бил прославија десет години брак

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил прославија 10 години од брак и објавија дека ги обновиле заветите. Двојката првично се венчаче за време на романтична церемонија …

Џастин Тиберлејк и Џесика Бил прославија десет години брак Прочитај повеќе »

Џастин Тиберлејк и Џесика Бил страсно се бакнуваат на плажа на Сардинија

Актерот и пејач Џастин Тимберлејк и актерката Џесика Бил уживаат во одморот на Сардинија. Иако парот се обидува да се сокрие од фотографите, уловени се …

Џастин Тиберлејк и Џесика Бил страсно се бакнуваат на плажа на Сардинија Прочитај повеќе »

(Фото) Џастин Тимберлејк и Џесика Бил ја продаваат вилата во Беверли Хилс

Пејачот Џастин Тимберлејк и неговата сопруга, глумицата Џесика Бил ќе ја продадат својата вила во Беверли Хилс за 35 милиони долари. Пејачот вилата ја купи …

(Фото) Џастин Тимберлејк и Џесика Бил ја продаваат вилата во Беверли Хилс Прочитај повеќе »

(Фото) Џесика Бил без шминка се прошета во Њујорк

Глумицата Џесика Бел во друштво на синот Сајлиз беше видена низ улиците на Њујорк. Папараците ја снимија несредена и без шминка. Глумицата во јавноста често се …

(Фото) Џесика Бил без шминка се прошета во Њујорк Прочитај повеќе »

(Фото) Џастин Тимберлејк ја изневери Џесика Бил

Џастин Тимберлејк ја изнверил сопругата Џесика Бил со неговата колешка Алиша Вејнрајт, во еден бар во Њу Орлеанс“, открива извор за британски „Сан“. Глумците биле …

(Фото) Џастин Тимберлејк ја изневери Џесика Бил Прочитај повеќе »

(Видео) Непознат маж го нападна Џастин Тимберлејк во Париз

Џастин Тимберлејк бил нападнат од негов обожавател за време на Модната недела во Париз. Додека се движел пред музејот „Лувр“, непознат маж скокнал на земја …

(Видео) Непознат маж го нападна Џастин Тимберлејк во Париз Прочитај повеќе »

(Видео) Џесика Бил заспа за роденденот на Џастин Тимберлејк

Актерката Џесика Бил заспала во автомобилот додека се возела со нејзиниот сопруг Џастин Тимберлејк. Двојката тргнала да го прослави роденденот на пејачот, а Џастин тајно …

(Видео) Џесика Бил заспа за роденденот на Џастин Тимберлејк Прочитај повеќе »

Scroll to Top