џони деп

Шлаканицата на Вил Смит на Оскарите, разводот меѓу Џони Деп и Амбер Херд и предвремената пензија на Брус Вилис од Холивуд, скандали кои ја одбележаа 2022 година

Голем број скандали ја одбележаа минатата 2022 година. Некои од светските ѕвезди не се однесуваа примерно во светот на забавната индустрија. Судења, шлаканици, плукања, отсуството …

Шлаканицата на Вил Смит на Оскарите, разводот меѓу Џони Деп и Амбер Херд и предвремената пензија на Брус Вилис од Холивуд, скандали кои ја одбележаа 2022 година Прочитај повеќе »

Амберт Херд бара повторување на судењето против Џони Деп

Адвокатите Амбер Херд поднеле жалба до судот во Вирџинија и бараат да се поништи одлуката и да се спроведе сосема ново судење во случајот за …

Амберт Херд бара повторување на судењето против Џони Деп Прочитај повеќе »

Џони Деп ќе глуми во шестото продолжение на „Приратите од Карибите“

Американскиот актер Џони Деп ќе се појави и во шестиот дел од серијалот „Пиратите од Карибите“, пишува „Сан“. Пробното снимање на филмот ќе почне идниот …

Џони Деп ќе глуми во шестото продолжение на „Приратите од Карибите“ Прочитај повеќе »

Џони Деп поднесе жалба против Амбер, не сака да ѝ плати

Глуммецот Џони Деп и неговиот правен тим и официјално поднесоа жалба на пресудата поради која глумецот мора да ѝ плати 2 милиони долари на бившата …

Џони Деп поднесе жалба против Амбер, не сака да ѝ плати Прочитај повеќе »

(Видео) Џони Деп се маскираше како Капетан Спероу

Џони Деп ги збуни фановите откако повторно го видоа како Капетан Спероу. Глумецот неодамна ги истрижи брковите и косата кои беа негов заштитен знак, а …

(Видео) Џони Деп се маскираше како Капетан Спероу Прочитај повеќе »

Кание Вест ја ангажираше адвокатката на Џони Деп да го спаси од тужби

Раперот Кание Вест ја ангажираше адвокатката на Џони Деп за да му помогне околу големиот број тужби. Вест во последните неколку месеци е главна тема …

Кание Вест ја ангажираше адвокатката на Џони Деп да го спаси од тужби Прочитај повеќе »

(Фото) Џони Деп го промени имиџот, фановите во Њујорк едвај го препознаа пред концертот

Џони Деп, кој беше препознатлив по своите брада и бркови, повторно го промени изгледот. Ги изненади фановите во Њујорк кои не можеа да го препознаат. …

(Фото) Џони Деп го промени имиџот, фановите во Њујорк едвај го препознаа пред концертот Прочитај повеќе »

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе отколку на Џони Деп

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе пари отколку што треба да му исплати на бившиот Џони Деп. Откако го изгуби судскиот процес со Деп, …

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе отколку на Џони Деп Прочитај повеќе »

(Видео) Објавен трејлерот за филмот од судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд

Американската стриминг-платформа Tubi на „Јутјуб“ го објави трејлерот за играниот филм Hot Take: The Deep/Heard Trial, во кој е прикажано судењето на глумецот Џони Деп …

(Видео) Објавен трејлерот за филмот од судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд Прочитај повеќе »

Џони Деп е во врска со својата еговата адвокатка, која е мажена и има две деца

Холивудскиот глумец Џони Деп е во врска со неговата адвокатка Џоел Рич, која е мажена и има две деца, пренесе Page Six. Рич го застапуваше …

Џони Деп е во врска со својата еговата адвокатка, која е мажена и има две деца Прочитај повеќе »

Документарен филм за судскиот процес помеѓу Џони Деп и Амбер Херд ќе се прикажува на 19 септември

Документарен филм во два дела за судењето за клевета на актерот Џони Деп и поранешната сопруга Амбер Херд ќе се емитува на 19 септември на …

Документарен филм за судскиот процес помеѓу Џони Деп и Амбер Херд ќе се прикажува на 19 септември Прочитај повеќе »

Џони Деп во вселенски костум на Ем-ти-ви наградите: Ми треба работа, достапен сум за свадби и погреби

Џони Деп на MTV „Video Music Awards 2022“, се појави лебдејќи над сцената во скафандер, што е негово прво големо појавување во јавноста по судењето …

Џони Деп во вселенски костум на Ем-ти-ви наградите: Ми треба работа, достапен сум за свадби и погреби Прочитај повеќе »

Објавени голи фотографии и вулгарни смс пораки од судењето меѓу Амбер и Џони Деп

Викендов на интернет се објавени повеќе од 6000 страници документи во кои се и голи фотографии и вулгарни смс пораки од судењето меѓу Амбер Херд …

Објавени голи фотографии и вулгарни смс пораки од судењето меѓу Амбер и Џони Деп Прочитај повеќе »

Деп страда од еректилна дисфункција, тврдат адвокатите на Амбер Херд

Како што тврдат адвокатите на Амбер Херд во незапечатени судски документи, Џони Деп страда од еректилна дисфункција, поради што наводно сексуално ја нападнал својата поранешна …

Деп страда од еректилна дисфункција, тврдат адвокатите на Амбер Херд Прочитај повеќе »

(Видео) Џони Деп промовира игра за мобилни телефони

Џони Деп се враќа на филмското платно како дел од краткиот филм снимен за промоција на мобилната игра „Sea of ​​Dawn“. По судењето за клевета …

(Видео) Џони Деп промовира игра за мобилни телефони Прочитај повеќе »

Амбер Херд ја продаде куќата за 1,5 милиони долари

Амбер Херд ја продаде куќата во Јужна Калифорнија за 1,5 милиони долари, пренесе TMZ. И за време на судењето со Џони Деп, се шпекулираше дека актерката …

Амбер Херд ја продаде куќата за 1,5 милиони долари Прочитај повеќе »

Џони Деп продолжува со музичката кариера, објави и албум

По контроверзното судење за клевета против неговата бивша Амбер Херд, американскиот глумец Џони Деп во петокот го објави најновиот албум со англискиот рокер Џеф Бек. …

Џони Деп продолжува со музичката кариера, објави и албум Прочитај повеќе »

Scroll to Top