Џони Галецки

(Фото) Леонард од „Теоријата на Големиот тресок“ стана татко

Белгискиот глумец Џони Галецки, познат како Леонард од серијата „Теоријата на Големиот тресок“, доби син со неговата 23 години помлада девојка Ален Мејер. „Со полни …

(Фото) Леонард од „Теоријата на Големиот тресок“ стана татко Прочитај повеќе »

Леонард од „Теоријата на Големиот тресок“, ќе стане татко

Џони Галецки (44), ѕвездата од американската телевизиска серија „Теоријата на Големиот тресок“, објави дека го очекува своето прво дете со неговата девојка Ален Мејер (21). …

Леонард од „Теоријата на Големиот тресок“, ќе стане татко Прочитај повеќе »

Леонард од „Теорија на големиот тресок“ заљубен во двојно помлада девојка

Актерот Џони Галецки, познат како Леонард од серијата „Теорија на големиот тресок“, е во врска со 23 години помладата девојка Ален Мејер. 44-годишниот актер и …

Леонард од „Теорија на големиот тресок“ заљубен во двојно помлада девојка Прочитај повеќе »

Scroll to Top