докажа

Жена која докажа дека вистинската љубов постои

Вистинска љубов постои – а оваа жена го докажа тоа. Таа добила приватна порака од некој тип со кого делела заеднички политички интереси на „Фејсбук“, …

Жена која докажа дека вистинската љубов постои Прочитај повеќе »

Рада Манојловиќ повторно покажа дека е една од најсексапилните српски пејачки

Српската пејачка Рада Манојловиќ ја воодушеви публиката за време на настап во еден белградски клуб. Поради нејзиниот секси стајлинг, никој не можеше да го тргне …

Рада Манојловиќ повторно покажа дека е една од најсексапилните српски пејачки Прочитај повеќе »

НАСА со сателитски снимки докажа дека ураганот Ирма е проектиран од страна на човекот – ХААРП

Доказот стигна од НАСА, а го прикажува она од што сите се плашевме. Во моментот екстерните урагани во САД се резултат на вештачка манипулација со …

НАСА со сателитски снимки докажа дека ураганот Ирма е проектиран од страна на човекот – ХААРП Прочитај повеќе »

(ФОТО) Жена ги рекреираше фотките на Ким Кардашијан и докажа дека секој може во иста облека да изгледа добро и лошо

Кога станува збор за познати лица, за нив нема грижа. Тие веќе научија како треба да се движат пред камерита за да изгледат што е …

(ФОТО) Жена ги рекреираше фотките на Ким Кардашијан и докажа дека секој може во иста облека да изгледа добро и лошо Прочитај повеќе »