(ФОТО) Жена ги рекреираше фотките на Ким Кардашијан и докажа дека секој може во иста облека да изгледа добро и лошо

By

Кога станува збор за познати лица, за нив нема грижа. Тие веќе научија како треба да се движат пред камерита за да изгледат што е можно подобро. Ким Кардашијан е само една од таквите. На рачиси секоја слика изгледа совршено, па јавноста доби дојам дека таа всушност тоа и е.

Агне Јагелавициуте, одлучи да направи еден експеримент. Избрала 3 стила на облека, која ја носела Ким и сакала да види како ќе изгледа со нив. Увидела дека и тоа како може да и го разубави севкупниот изглед ако ги улови вистинските детали, положби и локации на снимање.

Ова се резултатите.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven au One-Punch Man

watch anime free Gintama

AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

AnimeHeaven WONDER EGG PRIORITY

stream anime online Pokémon Journeys: The Series