(Фото) За првпат во „Ѕвездите на Гранд“, една од натпреварувачките се појави со бебето

За прпат во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, една од учесничките дојде на сцената со бебето во раце. Пејачката Душица Тричковиќ од Ниш, ги освои …

(Фото) За првпат во „Ѕвездите на Гранд“, една од натпреварувачките се појави со бебето Прочитај повеќе »