(видео) Немилосрдна борба меѓу два предатори

На Флорида еден голф терен угости необичен натпревар меѓу крокодил и питон. Мечот не беше баш пријателски. Најдобро од се е што, пресметката беше снимена …

(видео) Немилосрдна борба меѓу два предатори Прочитај повеќе »