(ФОТО) Наташа ги воодушеви сите со сопствениот креации на модниот едиторијал

Модната креаторка Наташа Дамјановиќ се претстави во јавноста пред околу година дена, кога ја одржа својата прва хуманитарна ревија. Таа прави уникатни, рачно изработени фустани, …

(ФОТО) Наташа ги воодушеви сите со сопствениот креации на модниот едиторијал Прочитај повеќе »