Емина Јаховиќ конечно раскина со турскиот милијардер

Пејачката Емина Јаховиќ во емисијата „Ексклузивно“, призна дека повеќе не е во врска со турскиот милијардер Садетин Саран. Емина вели дека зад себе имала бурен период. …

Емина Јаховиќ конечно раскина со турскиот милијардер Прочитај повеќе »