експеримент

(ВИДЕО) КОЈ ИМ ДОЗВОЛИ?! – НАСА спроведе „Chemtrails“ експеримент над Мериленд

НАСА го изведе својот прв јавен Chemtrails експеримент во Мериленд, во четвртокот, прскајќи вештачки облаци во атмосферата во обид да ја заштити Земјата од штетното …

(ВИДЕО) КОЈ ИМ ДОЗВОЛИ?! – НАСА спроведе „Chemtrails“ експеримент над Мериленд Прочитај повеќе »

Scroll to Top