(Фото) „Поздрав од отпишаниот“, откако му даде два гола на Реал Мадрид, фудбалерот на Барса, Обамејанг ги поздрави хејтерите

Синоќа тимот на Барселона го победи Реал Мадрид во Ел Класико со 4:0. Два гола на Бернабе за Барса даде Пјер Емерик Обамејанг, кој е …

(Фото) „Поздрав од отпишаниот“, откако му даде два гола на Реал Мадрид, фудбалерот на Барса, Обамејанг ги поздрави хејтерите Прочитај повеќе »