(Фото) Поќерката на Камила Харис со голи гради на њујоршката модна недела

Ела Емхоф, поќерката на американската потпретседателка Камила Харис, на модна писта ги покажа градите. Ела е манекенка која е ќерка на американскиот адвокат Даг Емхоф, …

(Фото) Поќерката на Камила Харис со голи гради на њујоршката модна недела Прочитај повеќе »