Елегантниот Зидан наспроти спортскиот Мурињо

Дизајнерот Златко Јовановски го коментира стилот на двајцата фудбалски тренери Зинедин Зидан и Жозе Мурињо, за тоа како беа облечени на Суперкупот што се играше …

Елегантниот Зидан наспроти спортскиот Мурињо Прочитај повеќе »