елена

Елена Велевска: Попусто ме озборуваат дека плаќам за да гостувам во бугарските тв-шоуа

Фолк-пејачката Елена Велеска, која веќе од одамна има потпишано договор со бугарската продуцентска куќа „Пајнер“, сè почесто е гостин на телевизиските шоуа во Бугарија, а …

Елена Велевска: Попусто ме озборуваат дека плаќам за да гостувам во бугарските тв-шоуа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ако мислевте дека Елена Велевска е убава погледнете ја нејзината сестра

Атрактивната Македонска пејачка Елена Велевска, настапи во Прилеп па ја искористи таа прилика да се дружи со нејзиното семејтво. Елена објави фотографија во која со …

(ФОТО) Ако мислевте дека Елена Велевска е убава погледнете ја нејзината сестра Прочитај повеќе »

Scroll to Top