елена

(Фото) Елена заводлива на плажа го рекламира својот прв парфем

Првиот парфем на поп-пејачката Елена Ристеска од денес е во продажба. Таа самата ги рекламира и женскиот и машкиот парфем од својата козметичка линија „Ера“. …

(Фото) Елена заводлива на плажа го рекламира својот прв парфем Прочитај повеќе »

Пилешка супа со зеленчук по рецепт на Елена Велевска

Фолк пејачкта Елена Велевска реши да сподели еден од своите омилени рецепети за читателите на „Репортер“. Вели дека е нешто многу лесно, а сепак, здрав …

Пилешка супа со зеленчук по рецепт на Елена Велевска Прочитај повеќе »

Прва самостојна изложба и ревија на Моника Блажевска

Младата уметничка Моника Блажевска на 15 февруари, четврток, во просториите на „ВИП-база мезе-бар“ ќе ја одржи првата самостојна изложба со наслов „Љубовта е уникат“. Изложбата …

Прва самостојна изложба и ревија на Моника Блажевска Прочитај повеќе »

Елена Велевска: Да не ме поддржуваше маж ми, до сега ќе бев разведена

Фолк-пејачката Елена Велевска неодамна ја промовира македонската верзија за песната „Недостапна за тебе“. Песната претходно е снимана и на бугарски јазик. Во интервју за „Репортер“ …

Елена Велевска: Да не ме поддржуваше маж ми, до сега ќе бев разведена Прочитај повеќе »

Елена Стефановска во чизмите на Карлеуша од 8000 евра

Македонската водителка Елена Стефановска се пофали на социјалните мрежи со новите чизми, слични на оние кои ги има српската пејачка Јелена Карлеуша. Пред извесно време …

Елена Стефановска во чизмите на Карлеуша од 8000 евра Прочитај повеќе »

Елена Велевска во комплет кој ги собра сите погледи!

Фолкерката Елена Велевска на натпреварувањето за следната сезона на „Некои нови клинци“ се појави во комбинација која ги собра сите погледи. Во црвен комплет од …

Елена Велевска во комплет кој ги собра сите погледи! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ова е новата љубов на Елена Ристеска – Пејачката јавно му изрази љубов

Вчера Елена Ристеска преку својот Инстаграм профил му го честиташе роденденот на својот шминкер Даниел Николовски и откри колку го сака, но секако пријателски, со …

(ФОТО) Ова е новата љубов на Елена Ристеска – Пејачката јавно му изрази љубов Прочитај повеќе »

Елена Петреска излезе во јавност со новиот спот за „Верувам“!

Поп пејачката Елена Петреска во период кога на македонската естрада царува штама и повеќето нејзини колеги се препуштени на одмор и релаксација на плажа, таа …

Елена Петреска излезе во јавност со новиот спот за „Верувам“! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Меѓу сите бугарски секси ѕвезди и Елена Велевска – Вака пејачката го најави новиот спот!

Деновиве Елена Велевска е во Бугарија… на море! Не на одмор, туку работно. Го снимаше видеото за новата песна! Како нов ексклузивец на нивната „Паинер …

(ФОТО) Меѓу сите бугарски секси ѕвезди и Елена Велевска – Вака пејачката го најави новиот спот! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Марјана и Елена – Модни Икони на Македонската естрада

Марјана Станојковска која беше водителkа на Пивофест годинава, со своето селфи со Елена Велевска ја вжешти атмосферата и го запали Прилеп. Не се знае која …

(ФОТО) Марјана и Елена – Модни Икони на Македонската естрада Прочитај повеќе »

Scroll to Top