Вучиќ со селфи од Елисејската палата

Претседателот на Србија Александар Вучиќ се наоѓа во Eлисејската палата на свечен конференциски ручек кој францускиот претседател Емануел Макро ја приреди за шефовите на држави …

Вучиќ со селфи од Елисејската палата Прочитај повеќе »