Бивши НБА-кошаркар претепа порноглумица

Некогашниот кошаркар на Минесота, Брин Форбс, е уапсен синоќа во Сан Антонио откако ја претепал својата девојка и порно глумица, Елса Џин. Форбс кој во …

Бивши НБА-кошаркар претепа порноглумица Прочитај повеќе »