(Видео) Принцот Филип не бил доблесен да ѝ се извини на девојката која ја удрил

Ема Феирведер, девојката која била повредена во сообраќајната несреќа што ја предизвикал принцот Филип, сопругот на британската кралица Елизабета II, за медиумите изјавила дека е …

(Видео) Принцот Филип не бил доблесен да ѝ се извини на девојката која ја удрил Прочитај повеќе »