Ема Хеминг Вилис

(Видео) Секој ден барам нешто убаво, барем и за миг, сопругата на Брус Вилис откри како се носи со неговата болест

Сопругата на Брус Вилис Ема Хеминг Вилис зборуваше за нејзината состојба и проговори за тешкотиите со кои се соочува додека се грижи за сопругот кој …

(Видео) Секој ден барам нешто убаво, барем и за миг, сопругата на Брус Вилис откри како се носи со неговата болест Прочитај повеќе »

(Видео) Брус Вилис со семејството се забавуваше во Дизниленд

Актерот Брус Вилис уживаше со сопругата Ема Хеминг Вилис и децата во Дизниленд во Анахајм, Калифорнија. Ема покажа колку се забавуваа во кратко видео кое …

(Видео) Брус Вилис со семејството се забавуваше во Дизниленд Прочитај повеќе »

(Видео) Се заљубив во него затоа што стравот никогаш не му беше пречка, сопругата на Бурс Вилис објави видео старо 35 години

Сопругата на Брус Вилис, Ема Хеминг Вилис, објави видео од глумецот старо 35 години. Таа често споделува убави спомени и бројни успешни моменти од неговата …

(Видео) Се заљубив во него затоа што стравот никогаш не му беше пречка, сопругата на Бурс Вилис објави видео старо 35 години Прочитај повеќе »

(Фото) „Мама и тато на омиленото место“, сопругата на Брус Вилис ја објави првата заедничка фотографија откако глумецот се повлече од Холивуд

Ема Хеминг Вилис, сопругата на Брус Вилис, ја објави првата нивна заедничка фотографија, откако актерот се повлече од Холивуд, поради болеста афазија. Тие се сликаа …

(Фото) „Мама и тато на омиленото место“, сопругата на Брус Вилис ја објави првата заедничка фотографија откако глумецот се повлече од Холивуд Прочитај повеќе »

Scroll to Top