Емилио Витоло

Кејти Холмс тајно се венчала со италијанскиот готвач

Актерката Кејти Холмс тајно се венчала со италијанскиот готвач Емилио Витоло, пренесуваат американските таблоиди. 41-годишната актерка и поранешна сопруга на Том Круз и нејзиниот осум …

Кејти Холмс тајно се венчала со италијанскиот готвач Прочитај повеќе »

Scroll to Top