Кејти Холмс чека дете со новиот дечко

By

Глумицата Кејти Холмс чека дете со новиот дечко, пишуваат светските таблоиди. Кејти веќе некое време е заљубена во својот осум години помлад дечко и готвач Емилио Витоло.

Таа не крие дека ужива во секој момент поминат со него. Двајцата неколкупати се снимени во јавност како разменуваат нежности, а сега во јавноста се шушка дека планираат да влезат и во брак. National Enquirer оди и еден чекор понатаму тврдејќи дека глумицата е бремена.

Според неговите пишувања, двојката очекува девојче. Нејзината ќерка Сури набргу ќе добие сестра, открива извор близок до двојката.

„Сури е воодушевена од среќните вести. Со години ја молеше мајка си да ѝ подари помала сестричка“, открива изворот.

Засега Кејт и Емилио се немаат огласено по повод ваквите вести.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime freaks tv: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 5

AnimeTV anime stream: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 6 (https://animetv.cc/m/do2L/ep-6)