Том Круз ги врати добиените „Златни глобуси“ во знак на протест

Холивудскиот актер Том Круз, ги врати трите освоени статуетки на „Златен Глобус“ кои ги освои за „Роден на 4 јули“, „Џери Мегваер“ и „Магнолија“. На …

Том Круз ги врати добиените „Златни глобуси“ во знак на протест Прочитај повеќе »