Ентони Бордејн

Компанија го искористи Ентони Бордејн за да го рекламира своето виски

Рекламата за виски во која се појавува починатиот Ентони Бордејн крена голем прав на социјалните мрежи. Кај некои ваквата реклама предизвика тага, додека голем број …

Компанија го искористи Ентони Бордејн за да го рекламира своето виски Прочитај повеќе »

Девојката на починатиот готвач Бордејн обвинета за сексуална злоупотреба на малолетник

Актерката Асиа Аргенто (42) е обвинета за сексуална злоупотреба над Џими Бенет (22), пренесува американскиот портал TMZ. Според информациите, девојката на починатиот готвач Ентони Бордејн …

Девојката на починатиот готвач Бордејн обвинета за сексуална злоупотреба на малолетник Прочитај повеќе »

Клинтон е силувач, а Вајнстин сакам да го претепаат до смрт

Славниот готвач Ентони Бордејн, кој минатиот месец изврши самоубиство во хотелска соба во Франција, своето последно интервју го дал на новинарката Марија Бастилјос, за нејзиниот …

Клинтон е силувач, а Вајнстин сакам да го претепаат до смрт Прочитај повеќе »

Scroll to Top