Расел Кроу донираше помош за погодените во Бејрут

Холивудскиот глумец Расел Кроу, донираше помош за погодените во Бејрут, пренесуваат сетските медиуми. Тој донираше пари за обнова на ресторан, кој беше оштетен во силната …

Расел Кроу донираше помош за погодените во Бејрут Прочитај повеќе »