Пилоти се тепаa за време на лет

Двајца пилоти на „Ер Франс“ се степале во кабината за време на летот Женева-Париз, пренесоа светските медиуми. Инцидентот се случил во јуни, а двајцата пилоти …

Пилоти се тепаa за време на лет Прочитај повеќе »