Ќерката на познат американски рапер загина во сообраќајка

Ќерката на познатиот американски рапер Ерик Биџеј, Ерика Суприм Бариер, загина во сообраќајка во понеделникот вечерта во САД. Според наводите на полициските извештаи, возилото со …

Ќерката на познат американски рапер загина во сообраќајка Прочитај повеќе »