Обожавателите не може да го препознаат вистинскиот Двејн Џонсон, глумецот си го пронајде својот двојник

Полицаецот Ерик Филдс, од Алабама го привлече вниманието на јавноста, затоа што многу личи на холивудската ѕвезда Двејн Џонсон. Обожавателите велат дека не можат да …

Обожавателите не може да го препознаат вистинскиот Двејн Џонсон, глумецот си го пронајде својот двојник Прочитај повеќе »