(Видео) Играч на ПСЖ спречи чист гол за својот тим

Фудбалерите на францускиот шампион Пари Сен Жермен не успеаа да остварат победа против тимот на Стразбур, поради бизарниот потег на напаѓачот на Парижани Ерик-Максим Чупо-Мотинг. …

(Видео) Играч на ПСЖ спречи чист гол за својот тим Прочитај повеќе »