Џулија Робертс повеќе нема да глуми во романтични комедии

Џулија Робертс во јавноста откри зошто повеќе не снима романтични комедии. Актерката во интервју за ETonline констатирала дека има премногу животно искуство и дека е …

Џулија Робертс повеќе нема да глуми во романтични комедии Прочитај повеќе »