(Видео) Јована се врати во „Фчерашни“

Поранешната водителка и портпаролка во Министерството за финансии Јована Аврамовска ѝ се врати на старата екипа на „Фчерашни новости“. Повторно ќе ја гледаме на телевизиските …

(Видео) Јована се врати во „Фчерашни“ Прочитај повеќе »