феенорд

(Видео) Фудбалер не сакаше да се поздрави со противникот пред почетокот на натпреварот

Капитенот на Феенорд, турскиот фудбалер Оркун Кокчу, не сакаше да се поздрави со неговиот колега од спротивната страна, капитенот на Ајакс, Србинот Душан Тадиќ пред …

(Видео) Фудбалер не сакаше да се поздрави со противникот пред почетокот на натпреварот Прочитај повеќе »

(Видео) Фудбалерите на Рома и се радуваа, но си удираа и шлаканици и боксови по освојувањето на пехарот во Конференциската лига

Фудбалерите на Рома, Џанлука Манчини и Феликс Афена Гијан додека се радуваа на освоениот пехар во Лига конференции во Тирана, за момент почнаа да си …

(Видео) Фудбалерите на Рома и се радуваа, но си удираа и шлаканици и боксови по освојувањето на пехарот во Конференциската лига Прочитај повеќе »

Scroll to Top