Ѕвездата од серијата „Есмералда“ сега во улога на негативец

Мексиканскиот актер Фернандо Колунга, кој се прослави во 1997 година во улогата на доктор Арамнда во серијата „Есмералда“, во моентов е дел од теленовелата „Страст …

Ѕвездата од серијата „Есмералда“ сега во улога на негативец Прочитај повеќе »