(Видео) Политичар ликвидиран додека правел селфи

Поранешниот градоначалник на Пиедрас Неграс, 43-годишниот Фернандо Пурон, бил ликвидиран за време на предизборната ноќ додека правел селфи со своите избирачи. Мексиканскиот политичар бил познат …

(Видео) Политичар ликвидиран додека правел селфи Прочитај повеќе »