Скандал во Брисел, на геј-оргии уапсен пратеник од ЕП и близок соработник на Орбан

Еден од основачите на унгарската владејачка партија Фидес, Јозеф Саер, кој во неделеата изненадувачки поднесе оставка од местото пратеник во Европскиот парламент, потврдил дека учествувал на …

Скандал во Брисел, на геј-оргии уапсен пратеник од ЕП и близок соработник на Орбан Прочитај повеќе »