Фифти Сент

(Видео) Раперот Фифти сент за Божиќ му купи продавница за играчки на синот

Раперот Куртис Џексон познат како „Фифти сент“, потрошил 100.000 долари и купил продавница за играчки за неговиот син во пресрет на новогодишните и божиќните празници. …

(Видео) Раперот Фифти сент за Божиќ му купи продавница за играчки на синот Прочитај повеќе »

Фифти Сент заработил 7 милиони од биткоин, а на суд тврди дека парите не постојат

Големите милиони што Фифти Сент ги заработи од биткоините – „исчезнаа“, но верувале или не, раперот сега тврди дека не ни постоеле! Имено, тој пред …

Фифти Сент заработил 7 милиони од биткоин, а на суд тврди дека парите не постојат Прочитај повеќе »

Scroll to Top