Македонец му го намести рамото на Саша Ковачевиќ

Саша Ковачевиќ вчеравечер имаше свој настап во кафулето „Дежа ву“ во Скопје, а вечерва со своите најнови хитови ќе настапи пред кумановчани. Репортер.мк ексклузивно дознава …

Македонец му го намести рамото на Саша Ковачевиќ Прочитај повеќе »