(Фото) Австралијка сериозно повредена во обид да го заштити бебето од силниот град

Фиона Симпсон од Австралија на Фејсбук објавила фотографија на која се гледа нејзиниот помодрен грб. Жената претрпела повреди од градот што почнал да паѓа врз …

(Фото) Австралијка сериозно повредена во обид да го заштити бебето од силниот град Прочитај повеќе »